Da Vinci - Città di Firenze


 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
» Végzet Ereklyéi
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyKedd Feb. 10, 2015 5:26 pm by Frencine la Pommeraie

» Frencine & Killian - Frencine Lakrésze
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyHétf. Jan. 19, 2015 12:58 pm by Killian Fontane

» Lumos Maxima
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyVas. Jan. 18, 2015 1:41 pm by Frencine la Pommeraie

» 1480., Róma - Ezio & Solange
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyHétf. Jan. 12, 2015 6:22 pm by Solange de Clermont

» Blood & Chocolate
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 12:09 pm by Frencine la Pommeraie

» Love Bites
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyKedd Jan. 06, 2015 5:18 pm by Vendég

» Clarissa & Arthur - Királyi birtok erdősége
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptySzomb. Dec. 27, 2014 6:00 pm by Clarissa Woodville

» Twilight After Dark
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 2:33 pm by Vendég

» Bones
Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyVas. Dec. 21, 2014 9:18 pm by Frencine la Pommeraie


 

 Angelo-Kamila: A palota birtokán

Go down 
SzerzőÜzenet
Angelo Del Piero
Uralkodók
Uralkodók
Angelo Del Piero


Férfi Hozzászólások száma : 9
Regisztráció dátuma : 2014. Nov. 17.
Tartózkodási hely : Olaszország
Foglalkozás : Uralkodás

Angelo-Kamila: A palota birtokán  Empty
TémanyitásTárgy: Angelo-Kamila: A palota birtokán    Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyVas. Nov. 30, 2014 10:44 am

Sietősen lépkedek a fő folyóson. Csak mostanra lett vége a tanácskozásnak és Amy már biztosan nagyon vár a lakosztályomba. Ki gondolta volna, hogy a Dán küldött ennyire összeveszik Rossival az öreg kincstár felelőssel. Unalmas volt az egész és hát a döntés is nehéz volt, de az ország érdekébe muszáj volt megtenni. Most viszont a keserves órák után végre a karjaim közé zárhatom Amyt. Csak ő és én, na meg egy jó délután. Egyre gyorsabban veszem a lépteimet és a mögöttem jövő katonák már alig tudnak követni. Pár udvarhölgy meg is nézi, hogy hova sietek ennyire, de nem igazán érdekel, csak érjek már oda. Ahogy megérkeztem rögtön megtorpantam. Kamila állt a lakosztályom előtt és egy őrrel beszélt. Megmondtam az őröknek, hogy senkit ne engedjenek be a hálószobámba csak az én engedélyemmel. Most viszont biztosan a feleségem az őrt akarja lefizetni. Gyorsan oda léptem és az őr rögtön elhallgatott. Kamila pedig elég gonoszan nézett először rám, majd az őrre. Hát ez nem sikerült neki..
– Megkérdezhetem, hogy mit csinálsz itt?- kérdeztem tőle rögtön. Tudom, hogy nem csak csevegni akar velem. Valamit akar, mint mindig..Eléggé ismerem ezt a nézést, ami most van a szemébe. Most jön a jó öreg taktikája, elhiteti velem hogy csak beszélgetni akar , majd egy jó pillanatba elmondja mit is akar. Talán néhány évvel ezelőtt sikerülne is neki a terv, de most nem. Már megtanultam a leckét és nem fogok bele esni a hibába.
– Máshol is megbeszélhetnénk a dolgokat- feleltem. Illedelmesnek kell lennem egy nővel szembe. Akkor is ha ez a nő Kamila. Meghallgatóm, hogy mit akar..de nem fog irányítani!
– Kint a szabadba most nagyon jó idő van- javaslom az úti célunkat, hogy minél távolabb kerüljünk a lakosztályomtól. Hiszen Amy még ott van..remélem nem lesz ebből semmi galiba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Angelo-Kamila: A palota birtokán  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angelo-Kamila: A palota birtokán    Angelo-Kamila: A palota birtokán  EmptyHétf. Dec. 01, 2014 1:15 pm

Légies léptekkel suhantam végig a hosszú folyosón, s közben bármerre is mentem mindenütt érződöttöt a rózsavíz illata, ami természetesen a jó ízlésemről és a rangomról árulkodik. Határozott voltam, noha mindig annak vallom magam, mégsem érzem magam biztosságban a palota falai között. Még nem tettem szert akkor hatalomra, bőven van még kit az ujjaim köré csavarni. Mindössze csak több időre van szükségem. Türelmesnek kell lennem, eddig is a célom éltetett, még sosem voltam ilyen közel tervem beteljesedéséhez.  
- Csak erre jártam, s kíváncsiságom nem hagyott nyugodni. - Minek kellene drága uramnak mindent tudnia? Sőt, addig jó, míg az ég világon semmit sem sejt. Nem akartam, hogy ennyire megismerjen, de a hitvesi életnek is vannak árnyoldalai. Régen élveztük egymás társaságát, s a búja perceket, amiket együtt töltöttünk, de mára már egymáshoz sem érünk. Az a legrosszabb, hogy ezért még csak hibáztatni sem tudom, Angelo meglátta bennem a rosszat, ismeri miféle szörnyeteg lakozik bennem.
- Nocsak, megindító a friss levegőre való invitálásod. - Nem ellenkezdtem, szép lassan elkezdtem távolodni az ajtótól. Ezt akarta, nem? Tényleg azt hiszi, hogy egész nap szemellenzőben járok, s észre sem veszem mi zajlik körülöttem?
- Ennyire védelmezed az ágyasodat? - Szemérmetlenül tettem fel kérdésemet. Biztos vagyok abban, hogy egy szajha fetreng az ágyban, ezért nem akarja, hogy bejussak a lakosztályában. Nem érdekel, hogy melyik cseléddel melegszik össze, míg királynő lehetek, de rangomat sokkal bebiztosítottabbnak érezném, ha egy trónörökös növekedne már a szívem alatt.
Vissza az elejére Go down
 
Angelo-Kamila: A palota birtokán
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kamila Petrowsky
» Angelo & Amanda - Királyi lakosztály
» Fren & Bazz - A palota kertje
» Elizabeth & Clar - Palota folyosói, termei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Da Vinci - Città di Firenze :: Olaszország :: Firenze :: Királyi Palota-
Ugrás: