Da Vinci - Città di Firenze


 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
» Végzet Ereklyéi
Juliette & Killian - Szajna part EmptyKedd Feb. 10, 2015 5:26 pm by Frencine la Pommeraie

» Frencine & Killian - Frencine Lakrésze
Juliette & Killian - Szajna part EmptyHétf. Jan. 19, 2015 12:58 pm by Killian Fontane

» Lumos Maxima
Juliette & Killian - Szajna part EmptyVas. Jan. 18, 2015 1:41 pm by Frencine la Pommeraie

» 1480., Róma - Ezio & Solange
Juliette & Killian - Szajna part EmptyHétf. Jan. 12, 2015 6:22 pm by Solange de Clermont

» Blood & Chocolate
Juliette & Killian - Szajna part EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 12:09 pm by Frencine la Pommeraie

» Love Bites
Juliette & Killian - Szajna part EmptyKedd Jan. 06, 2015 5:18 pm by Vendég

» Clarissa & Arthur - Királyi birtok erdősége
Juliette & Killian - Szajna part EmptySzomb. Dec. 27, 2014 6:00 pm by Clarissa Woodville

» Twilight After Dark
Juliette & Killian - Szajna part EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 2:33 pm by Vendég

» Bones
Juliette & Killian - Szajna part EmptyVas. Dec. 21, 2014 9:18 pm by Frencine la Pommeraie


 

 Juliette & Killian - Szajna part

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part EmptyHétf. Nov. 17, 2014 9:17 pm

]
Killian& Juliette

És tényleg, a víz mellett való gubbasztásnak tényleg megvan a maga előnye.
Meg nem tudom mondani, mióta foglalom be az egyetlen padot, mit nem vesznek körül szerelmes párok, de ha mellőzöm a nevetéseket, az épp csak elsuttogott bókokat, amiket mintha csak a szél fújna felém azzal a szándékkal, hogy felborzolja az idegeim, be kell látnom, itt üldögélni tényleg nem olyan szörnyű.
Bár távol álljon tőlem, most mégis szükségét éreztem, hogy öles léptekkel, kissé erőszakosabban az kelleténél, meneküljek el otthonról.
Pedig nem szokásom, szeretek otthon, mihelyst kihajigálom a rózsákat, még csak nem is fojtogat, vagyis... amíg apám haza nem ér, nem érezem úgy, hogy össze akar passzírozni a négy fal, de mihelyst ő megjelenik... Megrázom a fejem, és próbálok lazítani az ökölbe szorított kezemen.
Nem tudom, mi ez az új mániája, Lucy férjhez megy, ha akarja, ha nem, miért nem tud megelégedni ezzel, és miért nem száll le rólam? Terveim vannak az életemmel és egyikbe se fér bele egy házasság, sem a közeli sem a távoli jövőben, és igazán felhagyhatna már azzal a prűd berögződéssel, hogy egy nő csak egy férfi mellett lehet boldog, micsoda hímsoviniszta felfogás...
Még szerencse, hogy a szellő ad egy pofont. Sóhajtva fújom ki a levegőt, és kezdem a vizet fixírozni, nehogy merő felindulásból, olyat tegyek, amit később megbánnék. Sokkal, de sokkal könnyebb dolgom lenne, ha nem lennék ennyire lobbanékony...

Vissza az elejére Go down
Killian Fontane
Admin& Nemesek
Admin& Nemesek
Killian Fontane


Férfi Hozzászólások száma : 55
Birthday : 1992. May. 16.
Regisztráció dátuma : 2014. Sep. 24.
Age : 31
Tartózkodási hely : ξ France / England / Italy
Foglalkozás : ξ Writer
Humor : ξ Killer

Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part EmptyHétf. Nov. 17, 2014 10:16 pm





Juliette & Killian



Egy újabb nap tele fájdalommal, szenvedéssel, s kínnal, mely holmi puszta szerű tényekkel nem csökkenthető, mely nem küldhető a semmibe, mely nem feledhető el, mely fel nem égethető.. Szemeim üres kifejezése, azok a semleges arcvonások, azaz érzéstelen jellem vonulat ölt rajtam képet, mint oly sokszor, amikor elszakadhatok abból az átokverte királyi palotából. Megvetnek, utálnak, elvárásokat szabnak.. az egész életem pokol volt mellettük, csak mert a tiszta vérű királyi gyermekek érdemelnek mindent, én pedig kaptam kínzást, verést, éheztetést. Anyám hátat fordított nekem, a király lefejeztette az apámat.. mit is tanultam ilyen esetre? Mély levegő, gondolatok elfojtása, és minden rendben lesz, de sajnos ez nem megy ily könnyen, ily egyszerűen, ily tisztán. Sajnos el veszem az érzelmeim alatt, teher.. teherként szakad rá a lelkemre mindez. Úgy nyom belülről.. ez lenne a vesztem, s egyben a végzetem?
Lassú léptekkel megyek egyre előrébb, lehetne célom is, de nincs, csupán a lábam visz valamerre, s én pedig engedem neki, hogy vezessen. Mély lélegzetvételeim, lassú szívverésem, s emberi külsőm tudatja velem, hogy emberi vagyok, s nem csak természetfeletti képzet. Átok lenne ezen adottság nekünk, vagy puszta ajándék? Mi értelme ennek, vagy mi célja? Kérdések milliói azok, melyek felbukkannak, de nem értem rájuk a választ. Lassan megközelítem az emberi tömeget.. Szerelmes nemes, avagy polgári párok.. Oh minek itt, s minek most teszik ezt? Tartanák meg maguknak azt, amit csinálnak! Tekintettem tova siklik, s ekkor megpillantok egy fiatal hölgyeményt, aki a maga módján felkelti az érdeklődésemet. Gyönyörű, tiszta, s ártatlan teremtésnek tűnik. Megrázom a fejem, ahogy közeledve felé végül megállok a pad mellett, ezzel tőle kellő távolságra.
-Gyönyörű a víz, s legfőbb részben a látvány.-Jegyzem meg szinte suttogva, ahogy eleinte őt csodálom, majd a tájat, ami nem vethető a szépsége mértékéhez.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part EmptySzer. Nov. 19, 2014 6:15 pm

Killian& Juliette

Tényleg megnyugtató itt... valamennyire. Érzem, hogy alábbhagy a düh, de ez még bőven nem elég. Magamat ismerve tudom, hogy két szó is képes megint feltornászni az idegeim, így inkább fellapozom a könyvet, amit magammal hoztam, mintsem hazamenjek. Azt bezzeg senki nem mondta, ha felnövök ez ennyire nehéz lesz.
Nem értem, mi ez a beteges kényszer, nem tetszik, hisz... még saját magam sem érzem érettnek egy házasságra, Philipet meg nem tartom jó alanynak.
A könyv viszont jó, legalább is... leköti a figyelmem, vagy épp elvonja a körülöttem lévőkről. Talán kicsit irigykedek, hisz én nem tudom milyen érzés hozzábújni valakihez, hagyni, hogy óvjon. Ez annyira idegen, mindig is a saját lábaimon álltam, épp ezért nem értem, mások miért képesek ennyire megbízni valakibe.
Sóhajtok, de  a hangot meghallva kicsit össze is rezzenek. A mellettem álló férfire siklik a tekintetem, és bár naivan azt hiszem, megint csak egy pillantás az egész, tekintetem rajta is ragad. Soha nem láttam még, ebben az egyben vagyok biztos, ha láttam volna, arra bizony emlékeznék.
- S még szebb lenne, ha nem hoznák rám a frászt - szólalok meg talán kicsit hűvösebben a kelleténél. Megrázom a fejem, hisz szegény férfi mégse tehet arról, hogy nem épp a legjobb hangulatomban talált rám, amúgy se szokásom másokon levezetni a problémáim.
- Eltévedt tán? Még sose láttam erre - pillantok fel ismét, majd arrébb húzódva a padon, szavak nélkül ajánlom fel neki az üres helyet.  

Vissza az elejére Go down
Killian Fontane
Admin& Nemesek
Admin& Nemesek
Killian Fontane


Férfi Hozzászólások száma : 55
Birthday : 1992. May. 16.
Regisztráció dátuma : 2014. Sep. 24.
Age : 31
Tartózkodási hely : ξ France / England / Italy
Foglalkozás : ξ Writer
Humor : ξ Killer

Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part EmptySzer. Nov. 19, 2014 6:49 pm





Juliette & Killian



Tiszta, becses, ártatlan, értékes.. mindez igaz a tájra, és a környezetre magára, míg mi emberek, s egyaránt természetfelettiek bűnös lelkű egyének vagyunk. Létünk már magában kárt okoz a földnek, s az ottan élő, azaz létező növényeknek, és állatoknak. Nem vagyok tiszta, sem értékes, csak egy megvetni való fattyú, ki egy szajhától született.. nagyon sokra tartom a királynét, nem de? Ő sem tart többre, hisz csak korlátozz, megvet, s mindent elvett, amire valaha is szükségem lett volna. A szeretet, a családi fogalom, s minden mi a jóhoz köthető érzelmi sor kiesett a lelkemből, a lelki táramból. Úgy érzem elvesztem eme súly tömeg alatt, eme lét fogalom záloga közt, s eme felbecsülhetetlen világban váltam egy hatalmas nagy senkivé, azaz semmivé. Por, hamu.. igen, ez maga a létem, ez maga a lényem értelme. Úgy állok meg a pad mellett, mintha önön tehetségből fakadóan a saját környezetem lenne, mintha bunkó módon, embertelenül, s kegyetlenül akarnék ennek a nőnek a közelébe férkőzni, holott nem. Nem vagyok ugyan jó, s nem vagyok hozzá méltó sem, de gondolom egy beszéd elejéig csak megengedi a társaságomat magának. Néha jobb az idegenekkel beszélni, ők nem tudják ki, avagy mi vagyok ebben a borzasztó országban.
-Sajnálom, nem akartam megzavarni önt.-Szabadkozok megtartva a szokásos udvarias álcázási formám, megtartva azt, akit adni szoktam. Mentegetőzésem közepén lépek hátrébb egyet, s sütöm le a tekintettemet egészen a földre.-Nézze el nekem.. bocsánatot kérek az udvariatlan magatartásomért.-Teszem még hozzá halkan, szinte elveszően a szavakat, ahogy felsóhajtva lépek a pad mellé, így a víz látványához közelebb. Közbe figyelem a hölgyeményt a szavait, a gondolatát, őt magát, ahogy hellyel kínál szótlanul, de mégsem élek a lehetőséggel.
-Franciaország az otthonom, itt nőttem fel, itt éltem..-Réved a tekintettem a víz irányának messzeségébe vetülve, ahogy semleges a pillantásom mindvégig.-Nem tévedtem el, csupán sétálni jöttem, szétnézni, de ha gondolja itt sem vagyok, nem zavarom a nyugalmát, csupán.. csupán kell valami új ebben a zavargós kavalkádban. Ebben az Istentelen világban, mely olyan borzalmas, hogy az már magában fáj.-Nagyot nyelek, s megrázom a fejemet, hogy mindezt ne folytathassam, hisz nem lehettek érzelmes, érzelgős, gyenge.. nem tehettem, azaz nem engedhettem meg, mert azzal csak önmagamat sebzem meg. Leguggolok végül, és csak a vizet kémlelem, mintha csak az jelentene számomra mindent, mi eme világon létezik.

// Majd lesz ez jobb is, elnézést a minőségért, drága Rolling Eyes



A hozzászólást Killian Fontane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 19, 2014 9:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part EmptySzer. Nov. 19, 2014 7:55 pm

Killian& Juliette

Egy picit rosszul érzem magam, amiért úgy ráförmedtem a számomra idegen férfira. Nem szoktam, igazából tisztelettudó vagyok, bizonyos mértékig biztosan, csak most összecsaptak a hullámok a fejem felett, és hát... ember legyen a talpán, akinek ilyenkor épp marad az idegrendszere, nem?
A férfit viszont tényleg nem láttam még, így azért némi fenntartással kezelem a helyzetet, nem egy pletyka keringett már, hogy próbálták tőrbe csalni furcsa alakok, szerencsétlen, gyanútlan nőket, én meg azért annál egy fokkal okosbbnak tartom magam, semmint bedőljek egy ilyen malőrnek.
- Nem, én kérek elnézést a faragatlanságom miatt - sóhajtva rázom meg a fejem, hisz tényleg nem állt szándékomban rámorranni. Szabadkozni meg mégse fogok, hisz idegen, bármennyire is megnyerő... idegen, én meg a tulajdon ismerőseimnek is nehezen nyílok meg.
Talán kicsit meg is nyugszom, hogy nem foglal helyet mellettem, hisz... talán ő maga is rájött, hogy épp csak a jól neveltségem fitogtatom. Bizalmatlanul tekintek rajta végig, de egyből el is kapom a fejem, hisz... tetszik amit látok, abból meg eddig mindig csak probléma volt.
- Érdekes... én is itt születtem, mégse láttam még soha - döntöm kissé oldalra a fejem, bár nem is tudom, mit várok Párizs hatalmas hely, én meg még se ismerhetek mindenkit, amennyi turista meg jár ide, az is csoda, hogy azokra emlékszem, akik a közelemben laknak.
Szavait hallva, halvány mosoly kúszik ajkaimra, és már-már reflexszerűen állok fel, lépek hozzá közeleb, hogy aztán kezem óvatosan a vállára helyezzem.
- Higgye el, pontosan ezt érzem én is... Nekem segített... valamennyit - szemeim a víz tükrére siklanak, tényleg megnyugtatja az embert, pár percre biztosan, annyi meg bőven elég nekem, hogy legalább a fejem kitisztuljon, mégha a gondolataim ugyanolyan kuszák is maradnak.
- Juliette vagyok - emelem el óvatosan a kezem, hátha a férfit feszélyezi az ilyen mértékű közvetlenség. Én alapjában véve hozzászoktam az ilyen megnyílvánulásokhoz, noha nem mindig tűröm el, lényegesen kevesebb azon alkalmak száma, mikor konkrétan zavar, ha hozzám érnek.  

| nincs mentségem, szörnyű lett o.O |


Vissza az elejére Go down
Killian Fontane
Admin& Nemesek
Admin& Nemesek
Killian Fontane


Férfi Hozzászólások száma : 55
Birthday : 1992. May. 16.
Regisztráció dátuma : 2014. Sep. 24.
Age : 31
Tartózkodási hely : ξ France / England / Italy
Foglalkozás : ξ Writer
Humor : ξ Killer

Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part EmptyCsüt. Nov. 20, 2014 8:49 pm





Juliette & Killian



Érzelmek, gondolatok, emlékek.. úgy öntenek el, mint még sohase, és szinte ezt fel sem akarom fogni eme pillanat kellős közepén, amikor is egy nő közelében vagyok. Nem mutathatom magamat gyengének, nem adhatok elő érzelmeket, avagy nem mondhatok el olyan dolgokat, amik rám jellemzőek. Nem, egyszerűen nem törhet ki belőlem pont most minden érzelmi sor, mely mindez eddig bennem élt; mélyen, elnyomottan, s kizártan minden életi részlegemből. Pont most.. miért? Miért okoz ennyi átkot a múltam emléke, s miért okoz ennyi fájdalmat, ha egyszer már sikerült elfelednem mindent? Veszek egy mély levegőt, és ezáltal fojtok mindent magamba, úgy hogy ne keljen még egyszer, s többet előjönnie. Belülről felőlem mardoshat, de nem fogom szánalmas érzőlénynek adni magam ezelőtt a nő előtt. Gyönyörű nő, hangja kellemesen ható, és van benne valami elragadó személyiségjegy.. nyilván kissé sokat ihattam, ha már ilyen gondolatok mászkálnak a fejemben, melyek szavakká nem igen fognak válni talán sose, hisz ez is egy futó találkozás, mégis azt akarom, hogy ne az utolsó legyen.
-Egyáltalán nem volt faragatlan, hisz én zavartam meg önt, így méltán megértem, hogy nem kívánt magának társaságot. Néha jobb is, hogy nem vagyok senki közelében.-Mondom komolyan a szavakat, megtartva az udvarias formát, és eljátszva, hogy mindez az én hibám. Valahol talán az is, de mindez nem hat meg, és ez nem megy sem csoda számba, sem pedig elkápráztató létbe. Mindenki tudja rólam, aki egy kicsit is ismer, hogy kegyetlen vagyok, s gonosz, akkor miért pont most ne játszanék? A játékok, és a trükkök élvezete végtelen lehetőséget ad magában.
-Párizs városa nagy, bár szerintem a királyról már halott.-Mondom elgondolkozva.-Így én is ismeretes lennék egy futónéven..-Röhögöm el a dolgot, majd megrázom a fejemet óvatosan, hisz nem kötelező tény bevallanom, hogy fattyú vagyok. Elég, ha az én titkom marad, s minél kevesebben ismernek meg, avagy fel, annál könnyebb normális embernek tűnöm, bár sosem leszek polgári életű, vagy szegény réteghez tartozó, és ezt bánom, s hogy miért? Mert a királyi család egy átok fogalmával egyenlő létezés... alig várom, hogy tönkre tegyem őket.
-Szörnyűnek gondolja ön is ezt a világot?-Tekintek rá, s keze érintése némileg feszengő, sőt kényelmetlen helyzetbe hoz, de próbálom kizárni. Én felém nem mutattak sosem törődést, sőt szeretetet sem, ami azt illeti így fogalmam sincs arról, hogy mik ezeknek az értelme, de annyit tudok, hogy az érintések is kimaradtak az életemből. Az ölelés, az hogy biztatóan az apám a vállamra rakja a kezét.. apa? A király szépen lefejeztette. Hirtelen állok fel, amint elenged, és szinte reflexszerűen kezdek el hátrálni.-Killian vagyok.-Suttogom magam elé, míg hirtelen el nem fordulok tőle. Szívverésem kezd heves lenni, és érzem, hogy valami nem stimmel velem, ezért veszek néhány mély levegőt, de az sem segít, így elindulok előre.. s talán itt hagyom őt, mert senkinek sem jó, ha ideges vagyok, s egyszerre érzelmes..

// Siralmas lett, sajnálom Sad

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part EmptyCsüt. Nov. 27, 2014 7:38 pm

Killian& Juliette

Nem szoktam örülni az idegenek társaságának, de ez most mégis más. Persze betudom a jelenleg labilis idegrendszeremnek, a kezdetleges érzelmi válságról nem is beszélve.. Ezeknek tudom be azt is, hogy zavar a saját viselkedésem, pedig... szegény férfi tényleg nem szolgált arra, hogy csak úgy rámorranjak, épp csak rosszkor volt rossz helyen, hát már ennyi is elég lenne? Viszont még így is érzem, hogy a cél küszöbén toporgok, hisz a fő problémát, amiért tulajdonképp idejöttem, kezdem feledni, emiatt még hálás is vagyok az idegennek, hiába nem mondom ki hangosan.
Nem mellesleg egész kellemes társaság... bár, ennek nem tulajdonítok akkora figyelmet, hisz gyanítom, most bárki kellemes társaságnak bizonyulna, aki képes arra, hogy elterelje a gondolataim, de a férfinak elég volt csupán megjelennie ahhoz, és ez az, ami aggaszt is egy kicsit.
- Ne mondjon ilyet - rázom meg a fejem, nem akarom elhinni a hallottakat. Ugyan kérem, szerintem egyetlen olyan nő se akad az országban, aki hárítaná a társaságát. Persze, ha ők beérik pusztán a látvánnyal..., hisz felesleges tagadni, még az én tekintetem is szívesen kalandozik el rajta, csak hogy nekem ennyi bőven nem elég...
- Hallottam ugyan, de nem tulajdonítok akkora figyelmet a... a fenti társaságnak... nem érdekelnek túlzottan - nem köntörfalazok, hisz nincs miért, nem várhatják el, hogy minden egyes polgár velük foglalkozzon, nem? Az ittenieknek kisebb gondjuk is nagyobb annál, tudom, hisz köztük nőttem fel... miért kéne a kastélyban poshadókkal foglalkoznom, mikor vélhetően soha nem fogom látni őket?
- Nem a világgal semmi bajom, sőt... kimondottan élvezem. A társadalom az, ami egyre fokozza az ellenszenvem - sóhajtok fel, hisz untatni nem akarom, meg amúgy se szokásom másokra hárítani a problémáim, hisz az enyémek. Sose voltam az a "várom a sült galambot" típus, épp ezért vagyok biztos abban, hogy ezt a problémát is ki fogom küszöbölni... valahogy.
Valahogy sejtettem, az az érintés botorság volt részemről, de persze akkor már gondolkodhat az ember lánya, mikor késő.
- Sajnálom - suttogom halkan, látva, hogy talán akaratlanul is milyen reakciót váltottam ki belőle, pedig esküszöm, nem állt szándékomba kellemetlen helyzetbe sodorni.
Aztán csak ledermedve pislog pár pillanatig, amit követően a lábaim önálló életre kelnek, és gyors tempóban siklanak a férfi elé.
- Killian, várjon - reflexszerűen kapok a csuklója után, hogy ezzel is maradásra bírjam, majd úgy helyezkedek, hogy a szemébe tudjak nézni.
- Nézze, nem tudom, mi lelte, de esküszöm, nem állt szándékomban semmi olyat mondani, vagy tenni, amivel megsértem, épp ezért, bár az okával nem vagyok tisztában, elnézését kérem. Viszont látom, hogy valami nincs rendben, és bár tisztában vagyok azzal is, nem ismerjük egymást, de mindennek ellenére, szeretnék segíteni, már ha Ön hagyja - sóhajtva simítok végig óvatosan az arcán, tartva a szemkontaktust, már-már elmerülve az ő tekintetében, már ha engedi.

Vissza az elejére Go down
Killian Fontane
Admin& Nemesek
Admin& Nemesek
Killian Fontane


Férfi Hozzászólások száma : 55
Birthday : 1992. May. 16.
Regisztráció dátuma : 2014. Sep. 24.
Age : 31
Tartózkodási hely : ξ France / England / Italy
Foglalkozás : ξ Writer
Humor : ξ Killer

Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part EmptySzomb. Nov. 29, 2014 5:16 pm





Juliette & Killian



Nem csak a társadalmat, de magát az egész földet elítélendővé teszem, s minél többet töprengek azon, hogy vajon miért, annál inkább eszembe jut, hogy az emberek tették pokollá az életem. Most is dereng a fejemben azon kérdés, hogy; "Hányszor tiportak sárba ezek az embernek nevezett szörnyetegek?" Vajon tényleg csak számító lények lennének csupán? Akármennyire is látok bele a fejükbe, s próbálom megérteni őket, nos nem megy. Hiába vannak gondolataik, érzéseik, avagy szándékuk. Egyszerűen lehetetlen megérteni, hogy miért lesznek olyanok, amilyenek, hogy miért is teszik azt, amit. El kellene őket ítélnem, s meg kellene vetnem, mert az egész romlandó életemért csupán az emberek kellő többségét okolhatom. Lenéztek, eltiportak, bántottak.. A nő szavaira, azaz mondataira csak bólogattok, miszerint egyetértek vele, de már nem fűzök hozzájuk semmit. Az, hogy ilyen vagyok.. egyszerűen senkinek sincs a hasznára. Lepergett az életem azon része, hogy bárkinek is higgyek, vagy hogy egyáltalán fontosak legyenek az emberek számomra. A fogalmak ismeretlenek, s talán ez így is van jól, hisz így lehettek csupán a tökéletes kegyetlenség mintapéldája. Mélyen nézem őt, amíg még lehet, majd hátat fordítva távozóra veszem. Nincs értelme maradni, amikor is egy nyomorult alak vagyok, míg másrészről értékelhetetlen a viselkedésem ezen szakasza. Felzaklatott, hogy hozzám mert érni egy ujjal is, hogy ily félét megengedett magának, holott nem ismer, s semmit sem jelenthettek neki egy idegen személynél. Mély levegőt veszek, ahogy lépteim egyre inkább előrébb haladnak, s úgy érzem itten lesz vége ennek a találkozónak. Úgy is Angliába készülök már egy ideje, csak jó indokot kell találnom, hogy abból a borzalmas palotából elmehessek. Hányingerem van az ottani felsőbbrendűségnek nevezett személyektől, akik mindösszesen magukkal törődnek, s általuk bárki is legyen az a személy bátran meghalhat. Nem törődnek az országgal, romlásba, s átokba viszik bele. Nem csoda, hogy háborút kell kezdeményezni mielőbb, s eme tett a királlyal fog kezdődni. Az igencsak érdekes nevelőapámmal.
-Kérem..-Suttogom, de hiába, hisz elém kerül ezzel egyúttal pedig képtelen vagyok megállni. A karomra pillantok, amelyen a kezét tartja. Megint egyféle feszélyeztető, és kényelmetlen hatást vált ki ez belőlem. - Velem nem törődnek, velem nem.. - Keserűen mély gondolat elevenítődik fel bennem, ahogy finoman rápillantok, és hallgatom a szavait, a mondatait. Egyre nyugtalanabbá válok, s ami a borzasztó, hogy képes előhozni belőlem ez a nő azt, amit nagyon nem kellene, ez pedig az emberi oldalam.-Kérem.. ne sajnálja..-Megakadok a folytatásban, hisz óvatosan végig simít az arcomon a kezével. Szinte beleremegek az érintésbe, ahogy egy pillanatra lezárom a szemeimet, amikor pedig kinyitom az ő tekintetével találkozik az enyém. Szokatlan módon egy könnycsepp folyik le az arcomon, én pedig reflexszerűen hátrálni kezdek tőle. Nem megengedett, nem szabad.. hirtelen hátat fordítok.
-Nekem nem kell semmi.-Suttogom magam elé.-Kérem ne érjen hozzám még egyszer..-Hangom rideg hanglejtésűvé válik, s a gyűlöletem is kivehető.-Velem sosem törődtek.-Fordulok felé, ahogy magyarázni kezdem a dolgokat.-Nem kaptam sem szeretetet, sem törődést, így ön se tegye. Én nem érdemlem meg!-Mondom tisztán kivehető szavakkal, ahogy rátekintek.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juliette & Killian - Szajna part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliette & Killian - Szajna part   Juliette & Killian - Szajna part Empty

Vissza az elejére Go down
 
Juliette & Killian - Szajna part
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliette Le Châtelier
» Killian & IV. Edward || A hátsókertbe vezető úton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Da Vinci - Città di Firenze :: Franciaország :: Párizs :: Külváros-
Ugrás: