Da Vinci - Città di Firenze


 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
» Végzet Ereklyéi
Mary Évreux EmptyKedd Feb. 10, 2015 5:26 pm by Frencine la Pommeraie

» Frencine & Killian - Frencine Lakrésze
Mary Évreux EmptyHétf. Jan. 19, 2015 12:58 pm by Killian Fontane

» Lumos Maxima
Mary Évreux EmptyVas. Jan. 18, 2015 1:41 pm by Frencine la Pommeraie

» 1480., Róma - Ezio & Solange
Mary Évreux EmptyHétf. Jan. 12, 2015 6:22 pm by Solange de Clermont

» Blood & Chocolate
Mary Évreux EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 12:09 pm by Frencine la Pommeraie

» Love Bites
Mary Évreux EmptyKedd Jan. 06, 2015 5:18 pm by Vendég

» Clarissa & Arthur - Királyi birtok erdősége
Mary Évreux EmptySzomb. Dec. 27, 2014 6:00 pm by Clarissa Woodville

» Twilight After Dark
Mary Évreux EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 2:33 pm by Vendég

» Bones
Mary Évreux EmptyVas. Dec. 21, 2014 9:18 pm by Frencine la Pommeraie


 

 Mary Évreux

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Mary Évreux Empty
TémanyitásTárgy: Mary Évreux   Mary Évreux EmptySzer. Nov. 19, 2014 9:17 pm







Mary Évreux
»Teljes név«
Mary Sophie Évreux

»Becenév«
Mary

»Kor«
18

»Csoport«
Nemes

»Rang«
Udvarhölgy

»Képesség«
Nincs

»Avatar«
Lily James


Külső, belső leírás


Szőke hajamat édesanyámtól örököltem és büszkébben viseltem magamon, mint a királynők a koronáikat. Mindigis szerettem, hogy puha hullámokban ölel körbe és a szolgálóimnak sem volt vele sok gondjuk, hiszen szinte mindig tökéletesen állt. Mindig vigyáztak bőröm fehérségére, hogy makulátlannak tűnjek. Szüleimtől sok mindent tanultam, de az első és legfontosabb számukra a családnevünkhöz méltó megjelenés volt. Ha valamire, akkor az öltözködésre és a neveltetésemre nem sajnálták a pénzt, hiszen egyetlen gyermekükként igyekeztek minél nagyobb potenciált belémültetni.
Ezekre a dolgokra én kevésbé voltam fogékony. Szerelmes voltam a szerelem gondolatába, mesékben léteztem, ahol a herceg megkűzd a sárkánnyal a hercegnőért, ahol a szerelem mindig győzedelmeskedik. Szerelemből akartam házasodni, hogy ne egy olyan férfihoz legyek láncolva, akinek hideg az érintése és a tekintete, amikor hozzám ér.
Egy percét sem bánom annak, hogy udvarhölgy lettem, hiszen Frencine la Pommeraie igazán csodálatos és nagyon szeretek vele lenni. Az egyetlen, ami fáj, hogy ezért a házasodás szabadságával fizetek.


Előtörténet

-Húzza ki magát és az Isten szerelmére mosolyogjon végre.-Vékony nádpálcája agresszívan belemélyed a hátamba jelezve, hogy meg kellene feszítenem a tartásomat. Fejemen egy vaskos könyv pihent, mert a vén boszorkány megelégelte, hogy állandóan a földet bámulom.... nem mintha így nem azt csinálnám, de legalább a fejem nem billen közben előre. Neki szemlátomást ez is megteszi egyenlőre. Halk sóhaj csúszik ki a számon, amit abban a pillanatban megbánok, mert tudom, hogy a házártos vénasszony ezen is fel fog háborodni. Amikor nagy levegőt vesz már biztos lehetek abban, hogy még neki is fut annak, hogy megregulázzon sóhajomért.
-Nétán untatom? Sajnálom, hogy nem a földet kell túrnia valamelyik mezőn, hanem igyekeznek hölgyet faragni magából. Mégis hogy akar, így a családjának megfelelő férjet találni?-egészen felhúzza hófehérre púderezett görbe orrát. Hallgatással válaszolok, mert ha azt válaszolom, hogy szerelemből, ami legszívesebben kikívánkozna belőlem napestig hallgathatnám, hogy mégis kinek képzelem magamat, hogy nem a családom óhaja számomra az első.
-Amikor felszolgálják a levest melyik evőeszközt fogja használni?-nem tudok neki válaszolni. Háromféle villa, kétfajta kés és kétfajta kanál pihen előttem. Legszívesebben felkaptam volna az egyik villát, hogy megnézzem mennyire tud elvörösödni a feje a dühtől. Kockáztatok és csukott szemmel választok egy kanalat és magabiztosan még el is mosolyodok hozzá, hogy örüljön a lelke. Azt akarta, hogy mosolyogjak. Megkapta.
-Gratulálok kisasszony. Maga nem teljesen reménytelen eset. Elmehet. Mára elengedem ennyivel.-Lemondóan tekint rám. Én pedig kicsit nagyobb lendülettel csapom le a könyvet az asztalra, mint ahogy azt kellene vagy illene, de még a felháborodásnak időt sem adva szaladok ki a díszes teremből. Az őrök félreugranak az utamból, hogy még lassítanom se kelljen. Két szolgáló kitárta előttem a palota ajtaját, ami a hátsókert felé vezetett.
Hercegnőm már ott várt lován ülve, mellette egy másik várakozott nyergelve. Felsegítettek a hátára és nekivágtunk a délutáni lovaglásunknak a palota területén. Számomra ez volt a nap fénypontja. A provence-i délutánokra emlékeztetet, amikor semmi más dolgom nem volt, mint végiglovagolni a szőlőbirtokok között és szerelmes regényeket olvasni.

Vissza az elejére Go down
Killian Fontane
Admin& Nemesek
Admin& Nemesek
Killian Fontane


Férfi Hozzászólások száma : 55
Birthday : 1992. May. 16.
Regisztráció dátuma : 2014. Sep. 24.
Age : 31
Tartózkodási hely : ξ France / England / Italy
Foglalkozás : ξ Writer
Humor : ξ Killer

Mary Évreux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mary Évreux   Mary Évreux EmptyCsüt. Nov. 20, 2014 7:29 pm

Üdvözlünk köztünk!

Elfogadva!

Kedves Mary,
Nagyon jól sikerült a lapod. Minden a helyén volt, tetszik az írásod, maga a stílusod, és biztosra veszem, hogy a húgom kifejezetten örül neked, hisz mégis csak az udvarhölgye vagy Wink
Nincs más hátra, mint foglalózni, aztán irány a játéktér amennyiben a húgom elszeretne fogadni, úgy esetleg rá írhat az írásomra, vagy pedig törölve megteheti, na de nem is tartalak már fel, kedves Very Happy Wink

Vissza az elejére Go down
 
Mary Évreux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Da Vinci - Città di Firenze :: Karakterlapok-
Ugrás: