Da Vinci - Città di Firenze


 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
» Végzet Ereklyéi
Aurora Delacroix EmptyKedd Feb. 10, 2015 5:26 pm by Frencine la Pommeraie

» Frencine & Killian - Frencine Lakrésze
Aurora Delacroix EmptyHétf. Jan. 19, 2015 12:58 pm by Killian Fontane

» Lumos Maxima
Aurora Delacroix EmptyVas. Jan. 18, 2015 1:41 pm by Frencine la Pommeraie

» 1480., Róma - Ezio & Solange
Aurora Delacroix EmptyHétf. Jan. 12, 2015 6:22 pm by Solange de Clermont

» Blood & Chocolate
Aurora Delacroix EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 12:09 pm by Frencine la Pommeraie

» Love Bites
Aurora Delacroix EmptyKedd Jan. 06, 2015 5:18 pm by Vendég

» Clarissa & Arthur - Királyi birtok erdősége
Aurora Delacroix EmptySzomb. Dec. 27, 2014 6:00 pm by Clarissa Woodville

» Twilight After Dark
Aurora Delacroix EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 2:33 pm by Vendég

» Bones
Aurora Delacroix EmptyVas. Dec. 21, 2014 9:18 pm by Frencine la Pommeraie


 

 Aurora Delacroix

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Aurora Delacroix Empty
TémanyitásTárgy: Aurora Delacroix   Aurora Delacroix EmptyVas. Dec. 07, 2014 8:26 pm





Külső, belső leírás

Annyit megtudhattok rólam, hogy nemeshez méltóan tudok beszélni, és öltözködni. Nem vagyok, az a nagyképű, beképzelt arrogáns aki elhisz minden, egyes hazugságot. Bírom, a szenvedést a fájdalmat, ez is az egyik belső tulajdonságomhoz tartozik. Általában kedves vagyok, és segítek másoknak, és másokon. Rendes tisztelet tudó ember vagyok, és ezt mind az én kedves szüleimtől tanultam. Megtanultam, az élet során azt is, hogyan kell másokat kijátszanom. De, attól függetlenül egy jószívű kislány vagyok. Már 18 évesen önálló tudok lenni, és szeretem is ezt csinálni. Nem abból, a gazdag nemesből származom de, a dolgaimat úgy tudom csinálni, hogy eltudjam látni a családom. Mindemellett, szeretek különböző ruhákat felvenni, és járni bennük. Egy kis smink is feldobja, azt a sápadt arcomat. Fülbevalót, is szeretek nagyon hordani főleg amit, az anyukámé volt. Sőt, hogy jobban megismerjenek engem, az emberek szeretek csinosan felöltözni, és nemeshez méltóan viselkedni. Ha itthoni munkát végzek, akkor leveszem hosszú ruhámat, és átveszem a másik nemes ruhámat. Általában sok ruhám van, és mennyi hozzám méltó lány megirigyelné. Nagyon szeretek másokon segíteni, de legfőképpen a szegényeken, és az árvákon. Természetesen, a családommal nagyon jól kijövök, és szeretem is őket. Mindegy, hogy milyen helyzetben vagyunk, a fő hogy nekik tudjak segíteni.
Amit szeretek:
-Főzni
-Segíteni
- Ha, kell akkor utazni is szívesen megyek
- Olvasni
Amit nem szeretek:
- Csalókat
- Akik átvernek
- nem tiszteltnek
- hazugság
-más szenvedését látni



Aurora Delacroix
»Teljes név«
Aurora Delacroix

»Becenév«
Aurora

»Kor«
18

»Csoport«
Nemesek

»Rang«
Nemes

»Képesség«
sajnos nincs

»Avatar«
Emma Watson



Előtörténet

Legalább háromszáz szavas előtörténetet írj, ami szerepjátékpélda is lehet, de ebben a világban kell játszódnia, nem lehet hozott!

Vissza az elejére Go down
 
Aurora Delacroix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Da Vinci - Città di Firenze :: Alkoss karaktert :: Karakteralkotás :: Készülő karaktereink-
Ugrás: