Da Vinci - Città di Firenze


 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
» Végzet Ereklyéi
Fransisco De la Vega EmptyKedd Feb. 10, 2015 5:26 pm by Frencine la Pommeraie

» Frencine & Killian - Frencine Lakrésze
Fransisco De la Vega EmptyHétf. Jan. 19, 2015 12:58 pm by Killian Fontane

» Lumos Maxima
Fransisco De la Vega EmptyVas. Jan. 18, 2015 1:41 pm by Frencine la Pommeraie

» 1480., Róma - Ezio & Solange
Fransisco De la Vega EmptyHétf. Jan. 12, 2015 6:22 pm by Solange de Clermont

» Blood & Chocolate
Fransisco De la Vega EmptyCsüt. Jan. 08, 2015 12:09 pm by Frencine la Pommeraie

» Love Bites
Fransisco De la Vega EmptyKedd Jan. 06, 2015 5:18 pm by Vendég

» Clarissa & Arthur - Királyi birtok erdősége
Fransisco De la Vega EmptySzomb. Dec. 27, 2014 6:00 pm by Clarissa Woodville

» Twilight After Dark
Fransisco De la Vega EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 2:33 pm by Vendég

» Bones
Fransisco De la Vega EmptyVas. Dec. 21, 2014 9:18 pm by Frencine la Pommeraie


 

 Fransisco De la Vega

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Fransisco De la Vega Empty
TémanyitásTárgy: Fransisco De la Vega   Fransisco De la Vega EmptyVas. Dec. 07, 2014 8:24 am







Fransisco De la Vega
»Teljes név«
Fransisco Xavier De la Vega  Dominguez

»Becenév«
Fransisco

»Kor«
21

»Csoport«
Uralkodók

»Rang«
herceg

»Képesség«
-

»Avatar«
Ben Barnes


Külső, belső leírás

Belső: Hol is kezdjem? Nos hát szeretem ha tudom mi történik körülettem. Jó ezt nem úgy kell érteni, hogy engem a pletykám érdekelnek, hanem hogy mi történik a nagy világgal. Soha se kötött le a politika ármánykodása. Azt inkább hagytam a bátyámra... Ő volt az első szülött, így ő kapta a trónt. És ez engem soha se zavart. Egyszer se irigykedtem rá, hiszen míg neki majd egy asztal felett kell döntenie  egy ország sorsáról és körbe utazom egész Európát. Jártam Olaszországban, Skóciában, Lengyelországban, Dániában és még sorolhatnám. Most pedig Franciaországba vagyok, igaz nem olyan okból amely számomra  tetszetős.  A családom megelégelte, hogy már elmúltam húsz és nincsen feleségem. Ők egy jó üzletet akarnak tenni  és ezzel haza is tudnak csalni. Akármennyire is akarok tovább utazni Kelet felé,nem tehetem..Hiszen a királynak ki mer ellentmondani? Azt mondták csak egy feleség oldalán térhetek haza Madridba. Kevesen ismernek igazából, mert legtöbb helyen gyorsan tovább lépek mi előtt valakivel is bármilyen kapcsolatot teremtenék. Így sokkal könnyebb ez az egész utazás, hiszen nincsen ki után sírni. Mondhatnám az hogy hiányzik a családom, de ez nem igaz. Legfeljebb a bátyám.. Alig 2 év különbség van köztünk még is számomra ő mindig is felnőttnek tűnt.   A húgommal pedig amolyan semmilyen a kapcsolatom, hiszen csak levelekből ismerem. Akkor született, amikor én elindultam a San Marina hajó fedélzetén a Nápoly felé.  Még nem találkoztam de ahogyan a bátyám leirja a levelekbe apánkra  ütött. Anyámmal érdekes  kapcsolatot ápolok. Soha se értettük meg egymást az életstílusommal kapcsolatosan. Ő ellenkezik legjobban az utazásom ellen. Biztos vagyok benne, hogy ő vette rá apát hogy kötelezzen engem frigyre. Szeretném megtalálni  a tökéletes nőt, de úgy hiszem ebbe a zord világban lehetetlen.  Nem fogok az első nőt feleségül kérni, csak azért mert anyám azt akarja hogy otthon legyek.  Úgy érzem sokáig itt leszek a Francia udvarnál..

5 dolog amit szeretek:
- San Marina hajó
- tudás az ismeretlenről
- utazás
- tenger
- lovaglás

5 dolog amit nem szeretek:
- politika
- lustaság
- ármánykodás
- ha irányítanak
- hazugság


Előtörténet

Legalább háromszáz szavas előtörténetet írj, ami szerepjátékpélda is lehet, de ebben a világban kell játszódnia, nem lehet hozott!

Vissza az elejére Go down
 
Fransisco De la Vega
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Da Vinci - Città di Firenze :: Alkoss karaktert :: Karakteralkotás :: Készülő karaktereink-
Ugrás: